Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Bu Dönem Kadar Vali ve Kaymakamlar Halkın İçinde Olduğu Başka Dönem Yok!…

Kapıları süreli halka açık olan ve Zonguldak ve ilçelerinde sevilen Vali Mustafa Tutulmaz, geldiği Kdz. Ereğli‘de İlçe Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve bürokratlarla birlikte oturduğu çay ocağında, ‘Biz hep halkın içindeyiz’ dedi. Medya Ereyli‘nin, ‘Vatandaşlar soruyor. Vali ve Kaymakam..

Bu Dönem Kadar Vali ve Kaymakamlar Halkın İçinde Olduğu Başka Dönem Yok!…

Kapıları süreli halka açık olan ve Zonguldak ve ilçelerinde sevilen Vali Mustafa Tutulmaz, geldiği Kdz. Ereğli‘de İlçe Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve bürokratlarla birlikte oturduğu çay ocağında, ‘Biz hep halkın içindeyiz’ dedi.

Medya Ereyli‘nin, ‘Vatandaşlar soruyor. Vali ve Kaymakam gibi devletin yöneticileri neden halkla çay içmez diye bizlere soruyor’ sorusunu, ‘Biz halkın içindeyiz, o görmemiştir. Bu devir kadar valilerin, kaymakamların halkın içinde olduğu bir dönem olmamıştır’ cümleleriyle yanıtladı.

Vali Mustafa Tutulmaz ve Kaymakam Mehmet Yapıcı, 22 ve 23. Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ve AK Parti Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Ali Kemal Karaca ve BBP Önceki Dönem Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Nizamettin Halıcıoğlu ile ilçe gündemine dair çay sohbeti yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL