Genel Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Belen’ e Yeni Bir Yaşam Alanı Yapılıyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye çalışmalarına yönelik denetimleri kapsamında Belen Mahallesi halkını sevindirecek bir haber verdi. Başkan Halil Posbıyık, alternatif yol çalışmaları kapsamında yapılan imar revizyonu ile birlikte Kolsuzoğlu Sokak‘ta yeni bir..

Belen’ e Yeni Bir Yaşam Alanı Yapılıyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye çalışmalarına yönelik denetimleri kapsamında Belen Mahallesi halkını sevindirecek bir haber verdi.

Başkan Halil Posbıyık, alternatif yol çalışmaları kapsamında yapılan imar revizyonu ile birlikte Kolsuzoğlu Sokak‘ta yeni bir alan elde ettiklerini ve buraya mahalleli için yeni bir yaşam alanı kuracaklarını söyledi.

Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert ile birlikte bölgede süren istinat duvarı çalışmaları ile düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Halil Posbıyık, şunları söyledi:

Belen ve Kepez hattında yeni alternatif yollar açtık. Su, kanalizasyon hatları döşendi. İmar yolunu açtık, yolun sonuna kadar istinat duvarı çekiyoruz. Bu gördüğünüz boşluktan da daha sonra yeni bir imar yolu açacağız.

Şimdi burada elde ettiğimiz yeni bir alan var. Çok büyük. Belen Kolsuzoğlu Sokak‘ta. Burada bu bölge halkı için yeni bir yaşam alanı yapıyoruz.

İçerisinde futbol, basketbol sahası olan, fitness aletleri olan, çocuklar için oyun alanlarının bulunduğu, oturma gruplarıyla yeni bir yaşam alanı olacak.

Alt yapısını yaptık, Pazartesi günü Park Bahçeler Birimi malzemelerini alacak ve beton dökülecek. Bölge halkına şimdiden hayırlı uğurlu olsun”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL