Kdz.Ereğli Manşet Yaşam Zonguldak

BATİYAC’tan İlçe Emniyet Müdürü Ünlü’ye ziyaret

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti Başkanı Sina Çıladır, Başkan Yardımcısı Mustafa Keleş ve üyeler Okan Ummak, Eyüp Aydın ve Kerimcan Günaydın, Türk Polis Teşkilatının 177. Yılı nedeniyle Kdz.Ereğli..

BATİYAC’tan İlçe Emniyet Müdürü Ünlü’ye ziyaret

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti Başkanı Sina Çıladır, Başkan Yardımcısı Mustafa Keleş ve üyeler Okan Ummak, Eyüp Aydın ve Kerimcan Günaydın, Türk Polis Teşkilatının 177. Yılı nedeniyle Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hasan Ünlü’yü makamında ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Çıladır; Polis teşkilatı ve basının ortaklaşa çalışmasının bölge için çok daha verimli olacağını belirterek; “Türk Polis Teşkilatının 177. Yılını kutlar, başarılarının devamını dilerim. Gazeteciler olarak emniyet teşkilatı ile işbirliğimiz artarak devam edecektir. Bu konu bölgenin refahı ve bilgi akışının şeffaflığı için oldukça önemlidir.”, şeklinde konuştu.

Çıladır’dan sonra söz alan Müdür Ünlü; genel olarak bölge basınından memnun olduğunu belirterek; “Özellikle sahada çalışan muhabir arkadaşlar, bizleri üzmüyor. İşimizi yapmamıza engel teşkil etmiyorlar. Bunun için kendilerine teşekkür ediyoruz. Genel manada Kdz.Ereğli basınından, olayları yansıtması açısından memnunuz.”, şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrası Başkan Çıladır, Müdür Ünlü’ye Küresel Gazeteciler Konseyi’nin dergisi ve Ahmet Naim Çıladır’ın ‘Yeraltında Kırbeş Sene’, adlı romanını hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL