Alaplı Manşet

BATİYAC’tan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e ziyaret

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti (BATİYAC) Başkanı Sina Çıladır, Başkan Yardımcısı Mustafa Keleş, Mali Sayman Muharrem Yokarıbaş ve üyeler; Kerimcan Günaydın, Gökhan Çakmak, Okan Ummak, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i makamında ziyaret etti. Sıcak karşılama..

BATİYAC’tan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e ziyaret

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti (BATİYAC) Başkanı Sina Çıladır, Başkan Yardımcısı Mustafa Keleş, Mali Sayman Muharrem Yokarıbaş ve üyeler; Kerimcan Günaydın, Gökhan Çakmak, Okan Ummak, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i makamında ziyaret etti.

Sıcak karşılama ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Çıladır; “Nuri Başkanımızı çalışmalarından dolayı kutluyor. Başarılarının devamını diliyoruz. Alaplı halkının gönlünde bir başkan olarak değil, bir ağabey ve kardeş olarak anılan bir isimdir. Öncelikle kendisini samimiyetinden ve şeffaflığından dolayı tebrik ediyorum. Kendisini daha iyi yerlerde görmek arzumuzdur. ”, dedi.

Başkan Çıladır’ın ardından konuşan Başkan Tekin; “Ben sizlerden biriyim. Sadece makamda değil elimden geldiğince sokakta olmaya, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemeye gayret gösteriyorum. Ben Alaplı aşığı, Zonguldak aşığı bir kardeşinizim ve bundan gurur duyuyorum”, şeklinde konuştu.

Tekin ayrıca basın camiasıyla ilişkilerinin artarak devam edeceğinin altını çizdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL