Manşet

Başkan Posbıyık’tan 3 mahalleye doğalgaz müjdesi

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kasım Ayı Meclis toplantısında Kıyıcak, Hamzafakılı ve Ören mahallelerine doğalgaz müjdesi verdi. Başkan Posbıyık, yapılan çalışmalarla ilgili şu bilgileri paylaştı: “Doğalgaz için büyük mücadele veriyoruz. Bir..

Başkan Posbıyık’tan 3 mahalleye doğalgaz müjdesi

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kasım Ayı Meclis toplantısında Kıyıcak, Hamzafakılı ve Ören mahallelerine doğalgaz müjdesi verdi.

Başkan Posbıyık, yapılan çalışmalarla ilgili şu bilgileri paylaştı:

Doğalgaz için büyük mücadele veriyoruz. Bir meclis üyesi Ören’e gidiyor, atıyor palavraları; Belediye bir şey yapmıyor, ben uğraşıyorum sizin için diyor. Getirebilirsek biz getiririz, bizim grubumuz getirir diyor. Sen ne anlarsın doğalgazdan!

Kıyıcak, Hamzafakıhlı’ya geçiyoruz; bütçeleri olmadığı için İstanbul’a gittim. Genel Müdürle konuştum. Yeniden bütçeye koyduracaklar. Ören’de orada mülkiyet sorunları var ama 2023 yılında bütçeye koyma sözü aldım, orada da belli bir hattan geçireceğiz. Bu yıl Kıyıcak ve Hamzafakılı’da, 2023 yılında ise Ören Mahallesi’nde çalışmalar başlayacak.

SİZİN BU KADAR GÜCÜNÜZ VARSA,KARAYOLLARINDAN ONAY ÇIKARTIN GÖKTEPE YAN YOLUNA DA VERELİM

Sizin bu kadar gücünüz varsa, Göktepe yan yolundan doğalgaz borusunu geçiremiyorum. Yalı sokak, onlarca insan,Huzurevi doğalgaz bekliyor. Karayolları Bölge Müdürü Buradan geçişe izin vermem diyor. Bana gelenlere, AK Parti İlçe Başkanlığı orada, gidin oraya, Karayolları izin vermiyordiye vatandaşları gönderiyorum.  “Başkan bu işi yapamadı diye söyleyin” dedim. ‘Beni eleştirin. Onlar beni eleştirmenizi severler’ diyorum. DERGAZ hazır, doğalgaz hazır. Huzurevine oradaki mahallelere doğalgaz getirelim. Ereğli’ye bir şey yapmıyorsunuz. Belediyenin yaptıklarıyla Ereğli ayakta. Hükümet meydanına sonunda izin aldılar. Her yerde hükümet konağı var bizde yok. Havuza da inşallah başlarlar.

EREĞLİ’Yİ SEVMEK LAZIM

Ereğli’yi sevmek lazım. Öncelikle partimden de önce Ereğli’yi seviyorum. Ereğli’ye göz göre göre kötülük yapamam. Ereğli’ye kötülük yapanları tarih affetmeyecek. Tarihe yansıtacağım bunların hepsini. Kitaphazırlıyorum; isim isim yer vereceğim kitabımda. Tabi siz, Milletvekillerine emir eri gibi olursanız, olmaz bir şey zaten…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL