Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Başkan Demirtaş’dan rekor promosyon anlaşması

Gülüç Belediyesi çalışanlarına müjde Açıklama şöyle: Belediyemizde çalışan (67) memur, işçi ve şirket personelimizin maaşlarının ödeneceği bankanın belirlenmesi için gerçekleştirilen ihale tamamlandı. Buna göre ihaleyi alan Halk Bankası her çalışana..

Başkan Demirtaş’dan  rekor promosyon anlaşması

Gülüç Belediyesi çalışanlarına müjde

Açıklama şöyle:

Belediyemizde çalışan (67) memur, işçi ve şirket personelimizin

maaşlarının ödeneceği bankanın belirlenmesi için gerçekleştirilen ihale tamamlandı. Buna göre ihaleyi alan Halk Bankası her çalışana 14 bin 750 TL promosyon verecek.

Belediyemizde çalışan (67) memur, işçi ve şirket personelin maaşlarının ödeneceği bankaları belirlemek için gerçekleştirilen görüşme tamamlandı. Kamu personelinin maaş ve ücretlerinin bankalar vasıtasıyla ödenmesine yönelik genelge gereğince üç yıl boyunca maaşların ödeneceği bankayı belirlemek için yapılan görüşmelerde Halk Bankası ile anlaşıldı.

Şeffaf bir ortamda, eşitlik ve rekabeti sağlayacak şekilde,Kdz.Ereğli’de şubesi bulunan bütün bankaların katılımına ve teklif vermesine açık olarak yapılan görüşmede ihaleyi Halk Bankası Kdz.Ereğli Şubesi kazandı. Başkanlık makamında Belediye Başkanımız Gökhan Mustafa Demirtaş, banka yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen imza töreni ile resmileşen anlaşma gereğince banka üç yıllık dönem için her personele 14 bin 750 TL tutarında bir promosyon verecek.

İmza töreni sonrası konu ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız, “İşçinin, emekçinin her zaman yanında olan belediyemiz, 67 çalışanımızı kapsayan ‘Maaş Ödeme Protokolü’nü en yüksek teklifi veren banka ile imzaladık. Üç yıllık protokol karşılığında belediyemiz çalışanları 14 bin 750 TL promosyon alacak.Gülüç’ümüze birlikte hizmet ettiğimiz tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL