Güncel Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Baki Tura’nın oğlu Buğra Tura, Gamze Artar İle Dünya Evine Girdi

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Baki Tura ve eşi Yadigar Tura’nın oğlu Buğra Tura, İsmet ve Songül Artar çiftinin kızları Gamze Artar ile dünya evine girdi. Kdz. Ereğli..

Baki Tura’nın oğlu Buğra Tura, Gamze Artar İle Dünya Evine Girdi

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Baki Tura ve eşi Yadigar Tura’nın oğlu Buğra Tura, İsmet ve Songül Artar çiftinin kızları Gamze Artar ile dünya evine girdi.

Kdz. Ereğli Tatoğlu Kültür Merkezinde kıyılan nikahın şahitliğini ise AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ile AK Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı yaparken nikahı da Kdz. Ereğli İlçe Müftüsü Sabri Kütükçü kıydı.

Kur’an-Kerim tilaveti okunarak gerçekleşen nikaha, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, AK Parti Zonguldak Teşkilat Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Ormanlı Belde Belediye Başkanı Bayram Başol,

Gülüç Belde Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli, GMİS Başkan Yardımcı İsa Mutlu katıldı.

Can Medya (Can Radyo 89.0 – Canhaber67) ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL