Alaplı Güncel Manşet Zonguldak

ALAPLI’YA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ KURULUYOR.

Alaplı Orman İşletme Şefliğinin kadrosunun Müdürlük olarak tahsis edilmesi amacıyla Orman Genel Müdürlüğü Baş müfettişleri gerekli “olur” yazısını verdi. Alaplı ile birlikte Çaycuma ilçelerinde de müdürlük kurulması için kararname bekleniyor…

ALAPLI’YA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ KURULUYOR.
Alaplı Orman İşletme Şefliğinin kadrosunun Müdürlük olarak tahsis edilmesi amacıyla Orman Genel Müdürlüğü Baş müfettişleri gerekli “olur” yazısını verdi. Alaplı ile birlikte Çaycuma ilçelerinde de müdürlük kurulması için kararname bekleniyor.
Kdz. Ereğli Orman İşletmesine bağlı Alaplı Orman İşletmesi Şefliğinde yıllık 120 bin metreküp dikili orman envanteri olması ile 5 şeflik bulunması sebebiyle ilçeye müdürlük kadrosunun tahsis edilmesi amacıyla Orman Genel Müdürlüğü Başmüfettişlerinin geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli ve Alaplı’da gerekli incelemeleri yaptıkları aynı şekilde Çaycuma ilçesinde gerekli prosedürleri tamamladıkları Alaplı ile Çaycuma’ya müdürlük kurulması amacıyla gerekli oluru verdikleri belirtildi.
Alaplı’ya müdürlük kurulması amacıyla gerekli kararnamenin yılbaşına kadar çıkarılmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Alaplı’ya müdürlük kurulması halinde vatandaşlar resmî işlemleri için Kdz. Ereğli’ye gitmeyelim ve ilçede ayrıca müdürlük bünyesinde 40 civarında artı personel tahsisi yapılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL