Alaplı Asayiş Manşet Zonguldak

Alaplı’daki köyler arası futbol turnuvasında ortalık savaş alanına döndü

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde düzenlenen ve 30 takımın katılması nedeni ile bölgenin en kalabalık köy futbol turnuvası olarak bilinen AÅŸağıdaÄŸ Köyü Futbol Turnuvasında ortalık savaÅŸ alanına döndü.   Yedigelli (A) ve..

Alaplı’daki köyler arası futbol turnuvasında ortalık savaş alanına döndü

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde düzenlenen ve 30 takımın katılması nedeni ile bölgenin en kalabalık köy futbol turnuvası olarak bilinen Aşağıdağ Köyü Futbol Turnuvasında ortalık savaş alanına döndü.

 

Yedigelli (A) ve Hacılı arasında oynanan müsabaka 2-1 Yedigelli’nin üstünlüğü ile devam ederken çıkan kargaşa sonrası ortalık resmen savaş alanına döndü.

Futbolcular ve taraftarların birbirlerine girmesinin ardından Alaplı İlçesine bağlı jandarma ekipleri müdahale etmek zorunda kaldı. Çıkan kargaşada jandarma ekipleri de yaralandı.

Bir jandarmanın kolu kırılırken diğer bir jandarma ise başından darbe aldı. Olayların büyümesinin ardından Kdz Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan takviye ekip istenildi. Yaralı sayısının 30’un üzerinde olduğu öğrenilirken jandarma ekiplerinin hala olay yerinde olduğu ve kavgaya karışanlar için işlem yapmaya devam ettiği öğrenildi.

Yaşanan olayın ardından Alaplı Kaymakamlığı’nın konu ile ilgili soruşturma açacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL