Alaplı Güncel Manşet

ALAPLI’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Alaplı’da 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla program düzenlendi. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in ev sahipliğinde..

ALAPLI’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.
Alaplı’da 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla program düzenlendi. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in ev sahipliğinde Alaplı Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltı programına Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı, Mahalle ve Köy muhtarları katıldı.
Programda konuşan, Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kahvaltı organizasyonu düzenleyen Belediye Başkanımıza teşekkür ettiklerini belirterek, “Bu bugün biz muhtarlarımız için çok anlamlı bir gün, öncelikle tüm Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum. Bize bu kahvaltı organizasyonu düzenleyen Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin ’ede ayrıca çok teşekkür ediyorum. Her zaman muhtarlarımızın yanında ona tüm muhtarlarımızın adına tekrar sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ise, İlçemizde görev yapan tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü en içten dilekleriyle kutladığını belirterek, “Muhtarlarımızla birlikte İlçemize en iyi hizmeti verebilmek için hep birlikte çalışıyoruz. Belediye olarak mahalle ve köy ayrımı yapmaksızın elimizden geldiği kadarıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Muhtarlarımız vidanjör ve iş makinesi istedikleri zaman Belediye olarak her türlü desteği veriyoruz. En önemlisi cenaze hizmetleri köylerimize en büyük desteği veriyoruz. Pandemi döneminde vefat eden vatandaşlarımızın tüm cenaze işlemlerini Belediye olarak biz yaptık. Elimizden geldiği kadarıyla tüm köylerimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır. Bu vesileyle Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü tekrar kutluyorum.” diye konuştu.
Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz ise, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla tüm muhtarlarımızın muhtarlar günü kutladığını ifade etti.
Ozan Demircan, Emrah Kılıçer ve 29 diğer kişi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL