Alaplı Manşet Spor

Alaplı kapalı spor salonu faaliyete geçiyor

8 Aydır tadilat dolayısıyla kapalı olan spor salonu 10 gün içinde faaliyete geçiyor Alaplı İlçesi’nde 1 Milyon TL ödenek ile geçen Mart ayında onarım ve tadilata alınan Kapalı Spor Salonu..

Alaplı kapalı spor salonu faaliyete geçiyor

8 Aydır tadilat dolayısıyla kapalı olan spor salonu 10 gün içinde faaliyete geçiyor


Alaplı İlçesi’nde 1 Milyon TL ödenek ile geçen Mart ayında onarım ve tadilata alınan Kapalı Spor Salonu son aşamaya geldi.
Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, beraberinde Alaplı Gençlik ve Spor Müdürü Zafer Can, Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu’nda tadilat işlemlerini inceledi. Kaymakam Yılmaz tadilatı devam eden spor tesisinin son durumunu yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Yavuz, “Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu, çok amaçlı olarak kullanılan bir tesis. Burada geçtiğimiz Mart ayında tadilatlara başlandı. Binamızın dış cephesi, doğramalar, elektrik tesisatı, ısıtsam sistemi ve çatısı komple değişti. Şimdi hem basketbol takımımız için hem de altyapıdaki çocuklarımız için bir düzenleme yapılıyor.” dedi.


SİL BAŞTAN YENİLENDİ.
Buradaki düzenlemeleri en geç on gün içinde bitirmeyi planladıklarını da anlatan Kaymakam Yılmaz,şunları söyledi:
“Salonun sadece ışıklandırma ve zemin cilası kaldı. Alaplı gençliğinin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve sporla iç içe bir yaşam sürmesi için çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

Çalışmalar kapsamında soyunma odaları, duşlar, salon, tribün, ısıtma sistemi, dış cephe ve çatının tamamen yenilendi. Çatısı akan, zemini kullanılamaz hale gelen spor salonumuz yapılan onarımla sporcularımızın hizmetindedir. Spor salonu tarihinin en büyük onarımından geçti. 10 gün içinde hizmete girecek hayırlı olsun”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL