Alaplı’da gencecik fidan toprağa verildi

Alaplı ilçesinde, Akçakoca Özel bir Boru profil fabrikasında geçirdiği iş kazasında yaşamını yitiren Emre Acar (23), son yolculuğuna uğurlandı. Akçakoca ilçesinde dün meydana gelen olayda, 200 metre ağırlığındaki ızgara altını..

Alaplı’da gencecik fidan toprağa verildi
Alaplı ilçesinde, Akçakoca Özel bir Boru profil fabrikasında geçirdiği iş kazasında yaşamını yitiren Emre Acar (23), son yolculuğuna uğurlandı.
Akçakoca ilçesinde dün meydana gelen olayda, 200 metre ağırlığındaki ızgara altını temizlediği esnada ızgaranın üzerine düşmesi sonucu ağır yaralanan ve ardından kaldırdığı Akçakoca Devlet Hastanesinde iç kanama sonucu yaşamını yitiren Acar yapılan otopsisinin ardından ailesine teslim edildi.
Acar’ın cenazesi evinin bulunduğu Alaplı İlçesi Alağıdağ Köyüne getirildi.
Acar’ın cenazesine Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Müftüsü Aydın Bostancı, Alaplı Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Oda ve dernek başkanları, Türkiye Liman Dok gemi iş sendikası Sirena marine İstanbul temsilcisi Birol Toraman, Acar ailesi ve yakınları, iş arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Acar’ın cenazesinde ailesinin ağıtları yürekleri dağlarken, Acar daha sonra aile mezarlığında toprağa verildi.
Can  Medya (Can Radyo fm 89.0  –  Canhaber67) olarak Merhuma Allah!tan rahmet ,Kederli ailesine ,yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL