Alaplı Gündem Manşet Zonguldak

ALAPLI BELEDİYESİ ANONS SİSTEMİNDEN NE SÖYLENDİĞİ ANLAŞILMIYOR

Yapılan anonslarda kimlerin ne söylediği ne konuştuğu anlaşılmıyor. Hoparlörden çıkan sesler çok bozuk ve çatlak bir şekilde grip olmuş insanların sesi gibi bozuk bir hırıltı oluşturuyor. Yapılan anonslardan vatandaşların faydalanmaları..

ALAPLI BELEDİYESİ ANONS SİSTEMİNDEN NE SÖYLENDİĞİ ANLAŞILMIYOR
Yapılan anonslarda kimlerin ne söylediği ne konuştuğu anlaşılmıyor. Hoparlörden çıkan sesler çok bozuk ve çatlak bir şekilde grip olmuş insanların sesi gibi bozuk bir hırıltı oluşturuyor. Yapılan anonslardan vatandaşların faydalanmaları gerekirken, aksine zarar görüyor ve tepkilere neden oluyor. Bu hizmet ise Alaplı Belediyesine de hiç yakışmıyor.
Alaplı’da elektrik direklerine bağlı hoparlörlerden Alaplı Belediyesi tarafından günün belirli saatlerinde anonslar yapılıyor. Ancak , yeni Siteler hemen Aydın Market’in bulunduğu anons direğinden yapılan anonslarda ne konuşulduğunun pek anlaşılmadığı, hoparlörden çıkan seslerin çok bozuk olduğu ifade ediliyor. Alaplı vatandaşlar, çızırtılı ses nedeniyle duyulan anonslardan hiçbirşey anlaşılmadığını belirtiyorlar.
Yeni sitelerde bulunan Ahmet Aslan, defalarca arza için belediyeyi şikayet ettiğini belirterek:”Belediye Başkanı bu şikayetleri duymuyor mu? Defalarca belediye yetkililere söyledik , ama vatandaşı umursamıyorlar mı?” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL