Alaplı Manşet Politika

Ak parti’den Alaplı Çıkarması…

AK Parti Alaplı İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ve AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve AK Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı’nın katıldığı Alaplı programı kapsamında, AK Parti heyeti..

Ak parti’den Alaplı Çıkarması…
AK Parti Alaplı İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ve AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve AK Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı’nın katıldığı Alaplı programı kapsamında, AK Parti heyeti Alaplı’da ziyaretlerde bulundu.
Alaplı Kırmızı Cafede düzenlenen kahvaltıda biraraya gelen AK Parti heyeti ardından esnaf ziyareti yaptı. İlçede bulunan TSO, Esnaf Odası, Şoförler Odası ve Ziraat Odasını yönetimi ile bir araya geldi.
Ziyareti değerlendiren AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karacan, “Gün boyu Milletvekilimizlerimiz ve il başkanımız, teşkilatımızla STK, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik. Dün olduğu gibi bugün de milletimiz ile iç içe olmaya devam ediyoruz, yarında olmaya devam edeceğiz. Biz gücümüzü milletimizden alıyoruz, Bugün STK’lar ile bir araya gelip talep, öneri ve isteklerini dinledik.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde de çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL