Kdz.Ereğli Manşet Politika Zonguldak

AK Parti Kdz.Ereğli’de, 2023 ve 2024 Coşkusu…

Bayramlaşmaya, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurti AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar,25,26. Dönem Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu,Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç Belde Başkanı İsmailYılmaz,Kandilli Belde Başkanı Osman Çakmak, Kadın Kolları Başkanı Fatma..

AK Parti Kdz.Ereğli’de, 2023 ve 2024 Coşkusu…

Bayramlaşmaya, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurti AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar,25,26. Dönem Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu,Gülüç Belediye Başkanı Gökhan DemirtaşOrmanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç Belde Başkanı İsmailYılmaz,Kandilli Belde Başkanı Osman Çakmak, Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru, Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Yaşanan Bu Coşku, 2023’ün ve 2024’ün Ayak Sesleri

Herkesin bayramını kutlayan ve geçen bayramda da aynı coşkunun yaşandığını hatırlatan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, ‘Bu coşku, 2023’ün ve 2024’ün ayak sesleri. Zor bir süreçte görev aldık. Belki son yüzyılın ülkemiz, ilçemiz ve dünya en zor dönemi.

Cumhurbaşkanımızı, Tekrar Külliyeye Göndereceğiz

Bizler teşkilatımızla vekillerimizle beraber Kdz. Ereğli halkımız ile iç içeyiz. Sorunların çözümü için çalışıyoruz. 2023’e emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yola, hep beraber irademizi kafamızı koyacağız. 2023 seçimlerinde Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar külliyeye göndereceğiz.

Kdz. Ereğli’yi, AK Parti Belediyeciliği İle Buluşturacağız

İnşallah, 2024’te de Kdz. Ereğli’yi AK Parti belediyeciyle buluşturacağız. 20 yıldır bu memlekette bir icraat yürütmeyenleri, efsanelerin efsanesini de çürütüp yok edeceğiz. Ereğli’de AK Parti Belediyeciliğini buluşturup, samimiyetle, tevazuyla çalışarak hizmetleri tek tek ortaya koyacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Samimi olmayanları da içimizden ayıklayacağız.

Kdz. Ereğli Devrek Yolu, Kampüs Ve Hükümet Konağı

Evet, Kdz. Ereğli’nin sorunları var. Fakat bu sorunların da ortadan kaldırılması için vekillerimizin de desteğiyle, Kdz. Ereğli Devrek Yolu, Üniversite Kampüsü, Hükümet Konağı ve Emniyet Binası ile Diş Hastanesi ve bunun gibi temel sorunları, inşallah 2023’e kadar çözeceğiz.

2024’te Kdz. Ereğli’yi Almak Uzak Değil, An Meselesi

AK Partili Gülüç Belde Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ta, ‘Evet, amaç belli. 2023’te bayrağı zirveye dikeceğiz. Güçlü bir liderimiz var Recep Tayyip Erdoğan. Davamız, vatana ve millete hizmet etmek. Herkes milletvekili, belediye başkan, belde başkanı olabilir. Kavga etmeden, sen ben o demeden, ötekileştirmeden, Gülüç’te AK Partili belediyeciliğin hizmetlerini gösteriyoruz.

Gülüç’e, Kdz. Ereğli ve Alaplı’dan Akın Akın Geliyorlar

Gülüç’e, Ereğli’den Alaplı’dan akın akın insanlar geliyor. Çok güzel tesisler yaptık. Millet Bahçesine başladık. Okullarımızı yeniledik. Amacımız, AK Parti belediyeciliğinin nasıl bir çalışma olduğunu ve hizmetin nasıl yapıldığını göstermektir. Kdz. Ereğli’yi almak çok uzak değil ve Ereğli’yi almak an meselesi.’ dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL