Kdz.Ereğli Manşet Sağlık

Bu Haber, Erdemir Ve Maden İşçisini Çok İlgilendiriyor!…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak Devlet Hastanesine 10 yatak kapasiteli yanık ünitesi kurulacağı açıkladı. Medya Ereyli‘nin konu ile ilgili sorusunu yanıtlayan Hamdi Uçar, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri olarak Filyos’ta tesisleri bulunan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) yetkilileri ile yeni hastanemize yanık..

Bu Haber, Erdemir Ve Maden İşçisini Çok İlgilendiriyor!…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak Devlet Hastanesine 10 yatak kapasiteli yanık ünitesi kurulacağı açıkladı.

Medya Ereyli‘nin konu ile ilgili sorusunu yanıtlayan Hamdi UçarAk Parti Zonguldak Milletvekilleri olarak Filyos’ta tesisleri bulunan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) yetkilileri ile yeni hastanemize yanık ünitesinin cihazlarının alınması için görüşme yaptık.

Yeni hastanemizde yüzde 25 derecesine kadar olan yanık vakaları tedavisi için 10 yatak kapasiteli bir yanık ünitesi kurulması planlandı’ dedi.

Öte yandan Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz‘da 01 Ekim 2022 tarihinde hizmet vermeye başlayan polikliniklerinde hizmet sunmaya başlayan devlet hastaneside incelemelerde bulundu.

Vali Mustafa Tutulmaz, yeni devlet hastanesine kavuşmanın mutluluğunu yaşadığı görülen vatandaşlar ve sağlık çalışanlarıyla sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL