Güncel Kdz.Ereğli Manşet

İsmail Yazıcıoğlu muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi

Kdz.Ereğli’de hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Yazıcıoğlu’nun oğlu İsmail Yazıcıoğlu, Emine Uysal ile Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi. Gülay-İhsan Yazıcıoğlu çiftinin..

İsmail Yazıcıoğlu muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi

Kdz.Ereğli’de hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Yazıcıoğlu’nun oğlu İsmail Yazıcıoğlu, Emine Uysal ile Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi.

Gülay-İhsan Yazıcıoğlu çiftinin oğulları İsmail ile Hava-Veysel Uysal çiftinin kızları Emine, 24 Eylül Cumartesi akşamı Anadolu Otel’in Konferans Salonunda çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreniyle dünya evine girdi.

Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı yemekli düğünde, genç çift ve davetliler gece boyunca eğlenirken; Yazıcıoğlu ve Uysal aileleri ise davetlilerle yakından ilgilendi.

Düğün törenine; AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı Oktay Albuz, Kdz. Ereğli Belediye Başkan vekili Erkan Mutlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Selma Açıkgöz, Tayyar Mendeş, Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli TSO Başkan Adayı Niyazi Özcan, Alaplı TSO Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, Alaplı TSO Başkan Adayı Ayhan Akman, AK Parti Önceki dönem Zonguldak Milletvekillerinden Ercan Candan ve Faruk Çaturoğlu, iş dünyasının ve siyasi partilerin temsilcileri, Yazıcıoğlu ve Uysal ailelerinin yakınları, genç çiftin arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Can Medya ( Can Radyo 89.0 – Canhaber67 )olarak Uysal ve Yazıcıoğlu ailelerine “Hayırlı olsun” diyor, Emine-İsmail çiftine de ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL